Orientmatta

199476

ORIENTMATTA, antik, Smyrna, Izmir, Anatolien, ca 430x649 cm
PROVENIENS: Från ett sörmländskt herrgårdshem

Skador på ena långsidan, fläckar

Mattor/Textilier

Visas på begäran

Orientmatta
Budhistorik (6 bud)
877628
13 500
870879
13 000
870092
5 000
870091
869326

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.