Supkopp silver 1800-tal

199435

SUPKOPP, silver, Johan Erik Åhlén, Sala 1828, ciselerad dekor, höjd ca 4 cm,
vikt ca 10 g

Slitage

Silver

Monter 10

Supkopp silver 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

874985
878423
874985
874415

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.