Alexandre Fassianos färglitografi

199417

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Figurscen, signerad Fassianos, 11/150, färglitografi, 35x49 cm

Fack 1

Budhistorik (3 bud)

880553
500
879667
878428

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.