Mario Prassinos färglitografi

199414

PRASSINOS, Mario (1916-1985): Komposition, signerad, 52/95, färglitografi, 60x42 cm

Fack 15

Mario Prassinos färglitografi
Budhistorik (2 bud)

880533
879666

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.