Vytautas Kasiulis färglitografi

199400

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Vaktparad, signerad Kasiulis, epreuve d´artiste, färglitografi, 48x58 cm

Fack 9

Budhistorik (5 bud)
872348
550
880490
500
872348
879664
872348

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.