Halsband 1930-tal

199398

HALSBAND, oädel metall, 1930-tal, längd 42 cm

Repor, bruksslitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Halsband 1930-tal

Budhistorik (31 bud)
879611
2 400
879586
879602
879586
879580
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.