Ikon Grekland

199397

IKON, Grekland, 1800-tal, 31x26 cm

Skador

Diverse

Monter 11

Ikon Grekland
Budhistorik (5 bud)
880517
875662
875568
872361
872300

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.