Orientmatta

199385

ORIENTMATTA, semiantik, sannolikt Meshed, signerad, ca 368x264 cm

Ställvis hårt slitage, spår av äldre malskador

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (27 bud)
877603
2 600
877602
2 400
877507
877601
877507
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.