Skulpturgrupp

199384

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Flykten till Egypten", patinerad brons, signerad E Schlossen, höjd ca 25 cm

Konst, Skulptur

Monter 11

Skulpturgrupp

Budhistorik (4 bud)

879917
879889
878870
878153

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.