Orientmatta

199373

ORIENTMATTA, semiantik, Heriz, ca 330x262 cm

Ställvis hårdare slitage, langetteringar med skador

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta

Budhistorik (12 bud)
881847
15 000
878997
14 000
878996
11 000
878994
10 000
878313
9 200

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.