Orientmatta

199372

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Mahal, ca 353x258 cm

Något korroderad, ställvis hårdare slitage, lagningar, trampveck, långsida med smärre skada

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta

Budhistorik (7 bud)
881744
3 800
881378
3 200
881147
877844
2 600
877843

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.