Skål Kina 1700-tal

199361

SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, europeiserande dekor i famille rose, vågig kant, diameter 26 cm

Obetydliga fotringsnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 8

Skål Kina 1700-tal

Budhistorik (18 bud)
879300
3 400
876821
3 200
876820
876819
2 800
876818
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.