Fat porslin

199360

FAT, 2 st., porslin, 18/1900-tal, meissenliknande märke, oktagonala, genombrutet brätte, polykrom dekor, diameter ca 35 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 9

Fat porslin

Budhistorik (5 bud)
879404
5 400
878173
5 200
876748
4 200
876744
872944

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.