Tennstop

199359

TENNSTOP, 4 st, 1800-tal, höjd 20 till 30 cm

Bucklor, lagningar

Diverse

Monter 9

Tennstop

Budhistorik (15 bud)
878764
1 900
877896
1 800
877896
875632
873383
950

Slutpris SEK:
1 900
192 EUR, 228 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.