Figuriner

199355

FIGURINER, 1 par, porslin, s.k. staffordshirehundar, höjd 14,5 cm

En hund med retuscherad lagning i botten. Slitage.

Keramik/Porslin

Monter 9

Figuriner

Budhistorik (4 bud)

879274
450
879201
878911
872436

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.