Kandelabrar Louis XVI-stil

199353

KANDELABRAR, 1 par, för två ljus, Louis XVI-stil, 1800-tal, vit marmor och förgylld brons, höjd 27 cm

Belysning

Monter 8

Kandelabrar Louis XVI-stil

Budhistorik (21 bud)
876999
4 400
877812
4 200
876999
877811
3 800
876999
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.