Oljemålning F Kärfve

199344

KÄRFVE, Fritz (1880-1967): Landskapsmotiv Skåne, signerad och daterad F. Kärfve 1915, olja på duk, 120x170 cm

Konst

Rum 1

Oljemålning F Kärfve

Budhistorik (8 bud)
879273
10 500
875725
10 000
875722
8 400
875248
8 000
872975

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.