Oljemålning G Morland hans krets

199343

MORLAND, George (England 1763-1804), hans krets: Stallinteriör med grisar, signerad och daterad G Morland 1772, olja på duk, 39x45 cm

Repa

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (45 bud)
880239
9 600
880235
9 400
880233
9 200
880230
9 000
880228
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.