Två oljemålningar W Binzer

199342

BINZER, William (Nya Zealand, 18/1900): (2) Boskap vid vattendrag, olja på pannå, signerade W Binzer, 30x40 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Två oljemålningar W Binzer

Budhistorik (4 bud)

873641
872757
872501
872277

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.