Brickbord England

199326

BRICKBORD, England, 1900-tal, mahognyfanér, med intarsia, mässingsbeslag, höjd 49 cm, 89x60 cm

Smärre slitage

Rum 5

Brickbord England

Budhistorik (8 bud)
879149
1 700
879132
1 600
879108
879107
1 400
879076
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.