Skrivskåp 1800-tal

199321

SKRIVSKÅP, 1800-tal, betsat trä, skrivklaff med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 197, 127x58 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre spår av äldre orangrepp

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas hos Utlämningen

Rum 9

Skrivskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

881685
881675
874311
1 600
873975

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.