Dado 5 litografier

199316

DADO, Mirodrag Djuric (1933-2010): 5 litografier ur 'Dermatologie', signerade och numrerade Dado 4/75, bladstorlek 48x66 cm, (sviten Dermatologie innehöll ursprungligen 14 blad)

Fack 3

Dado 5 litografier

Budhistorik (18 bud)
878606
1 300
878605
878603
878599
878602
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.