Francis de Lassus Saint-Genies olja

199297

SAINT-GENIES, Francis de Lassus (Frankrike, född 1925): Liggande kvinna, signerad, olja på duk, 72x99 cm

Dukmärke

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (16 bud)
885697
885686
885585
885681
950
885585
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.