Oidentifierad konstnär oljemålning

199295

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt omkring 1900): Religiös scen, olja på duk, 36,5x26 cm

Duklagningar

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (32 bud)
879310
3 400
879531
3 200
879310
879527
2 800
879310
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.