Konsoler 1800-tal

199294

KONSOLER, 1 par, 1800-tal, rokoko, förgyllda, vardera total höjd ca 76 cm

Kompletterade

Rum 4

Konsoler 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
879610
878958
878957
950
872521
900
872520
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.