Roland Svensson färglitografi

199287

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tidig vår", signerad Roland S, otydlig numrering PT, färglitografi, 36x29 cm

Passepartout med fläck

Fack 7

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (8 bud)
879665
650
877443
600
879663
550
877443
500
879662
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.