Relief

199267

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ornamenterad orientaliserande port med kolonn, relief, totalmått 48x40 cm

Skador, lagningar

Konst

Rum 1

Relief
Budhistorik (9 bud)
879692
850
879698
879692
700
879271
650
879271
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.