Oljemålning

199265

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Släde med hästar i vinterlandskap, bär otydlig signatur, olja på pannå, 25x34 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Oljemålning

Budhistorik (39 bud)
879723
4 600
879732
4 600
879723
4 400
879730
4 200
879723

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.