Oljemålningar

199260

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Historiserande figurscener, 1 par, olja på duk, signerade Freydier, 38x46 cm

En med smärre rispor

Konst, Måleri

Rum 1

Oljemålningar

Budhistorik (20 bud)
879020
1 400
878992
1 300
879019
1 300
878992
878399

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.