Soffa i kolonialstil

199258

SOFFA, teak, kolonialstil, 1800-tal, längd 200 cm

Renoverad och kompletterad, skador

Rum 14

Soffa i kolonialstil

Budhistorik (24 bud)
879719
2 600
879720
2 400
879719
878971
878971
1 700

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.