Stolar Myran Arne Jacobsen

199251

STOLAR, 6 st, "Myran", design Arne Jacobsen, 1970-tal, svarta

Senare skruvar till fästen, skador

Rum 3

Stolar Myran Arne Jacobsen

Budhistorik (5 bud)
877905
6 000
877492
874214
874123
873518

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.