Stig Sjölund komposition

199250

SJÖLUND, Stig (född 1955), 2 st, kompositioner, signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60x9 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 2

Stig Sjölund komposition

Budhistorik (16 bud)
879502
879429
3 800
878898
3 600
878898
3 400
876770
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.