Orientmatta

199243

ORIENTMATTA, Kayseri, saff, ca 102x300 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (25 bud)
877574
877577
877574
877572
877562
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.