Rune Söderqvist oljemålning

199239

SÖDERQVIST, Rune (född 1935): Komposition, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, 120x160 cm

Smärre tryckskador

Konst, Måleri

Rum 9

Rune Söderqvist oljemålning

Budhistorik (1 bud)

877793
2013-08-23 00:45:41

2013-08-23 kl 14:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.