Väggplåt troligen 1700-tal

199235

VÄGGPLÅT med ljusarm, troligen 1700-tal och rokoko, mässing, höjd 51x41 cm

Senare ljusarm, skador,

Ändringar/tillägg
Troligen 1700-tal och rokoko

Allmoge

Monter 6

Väggplåt troligen 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
878284
3 600
878277
878276
2 800
878275
2 600
878273
2 400

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.