Ytterfoder Gustavsberg

199230

YTTERFODER, flintgods, Gunnar Wennerberg, märkt G Wennerberg 1902 Gustafsberg, höjd 15, längd 34 cm

Spricka, krackelyr, nagg, skador, lagningar

Keramik/Porslin

Rum 13

Ytterfoder Gustavsberg

Budhistorik (21 bud)
878622
1 400
878563
1 300
878621
1 300
878563
878620

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.