Erik Viktorson oljemålning

199227

VIKTORSON, Erik (1900-tal): Komposition, signerad och daterad 1967, 85x110 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Erik Viktorson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

878446
877469
870316
870315
650

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.