Peder Duke oljemålning

199219

DUKE, Peder (1938-2003): "Architectual", signerad och daterad a tergo Peder Duke 1982, olja på duk, 136x108 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Peder Duke oljemålning

Budhistorik (32 bud)
878477
16 000
878471
15 500
878459
15 000
878470
15 000
878459
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.