Oljemålning

199218

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, figurkomposition, osignerad, olja på duk, 54x44 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Rum 13

Oljemålning
Budhistorik (4 bud)

877863
1 900
877862
1 600
877861
872894
500

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.