Victor Vasarely färgserigrafi

199216

VASARELY, Victor (1908-1997): ur Louisianamappen, signerad Vasarely, numrerad 183/275, färgserigrafi, bladstorlek 80x76 cm; oramad

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (15 bud)
879203
3 600
878612
3 400
877961
3 200
878608
3 200
877961

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.