Victor Vasarely färgserigrafi

199215

VASARELY, Victor (1908-1997): ur Louisianamappen, signerad Vasarely, numrerad 183/275, färgserigrafi, bladstorlek 80x76 cm; oramad

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (26 bud)
879705
7 000
879715
6 800
879705
6 600
879701
6 400
879206
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.