Peder Duke oljemålning

199214

DUKE, Peder (1938-2003): "Parmöte II", signerad och daterad a tergo Peder Duke 1986, olja på duk, ca 112x97 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Peder Duke oljemålning

Budhistorik (20 bud)
878082
7 000
878098
6 800
878082
6 600
878070
6 400
878074
6 400

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.