Victor Vasarely färgserigrafi

199213

VASARELY, Victor (1908-1997): ur Louisianamappen, signerad Vasarely, numrerad 183/275, färgserigrafi, bladstorlek 80x76 cm; oramad

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (8 bud)
879207
3 200
874040
878401
874040
2 400
876620

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.