Victor Vasarely färgserigrafi

199212

VASARELY, Victor (1908-1997): ur Louisianamappen, signerad Vasarely, numrerad 183/275, färgserigrafi, bladstorlek 80x76 cm; oramad

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (10 bud)
877948
3 400
877389
3 200
869978
869978
2 600
876625
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.