Victor Vasarely färgserigrafi

199210

VASARELY, Victor (1908-1997): Ur Louisianamappen, signerad Vasarely, numrerad 183/275, färgserigrafi, bladstorlek 80x76 cm; oramad

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (9 bud)
878400
3 200
877174
876627
2 800
869981
2 600
876626
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.