Stone oljemålningar

199208

STONE, R (England 1800-tal), (2 st), jaktmotiv, olja på pannåer, signerade R Stone, ca 15x26 cm vardera

Konst, Måleri

Rum 5

Stone oljemålningar

Budhistorik (15 bud)
878517
5 200
874845
5 000
878516
5 000
874845
4 800
878513
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.