Spegel gustaviansk stil

199207

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, fasettslipat glas, förgylld och bronserad, höjd ca 62x30 cm

Senare bakstycke, glas med åldersfläckar, slitage

Speglar

Rum 13

Spegel gustaviansk stil
Budhistorik (16 bud)
878348
876360
950
876346
900
876359
850
876346

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.