Bert Håge Häverö färglitografi

199204

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Motiv från Norrtälje, signerad, färglitografi, 197/360, 36x43 cm

Fack 10

Budhistorik (7 bud)
878145
650
878371
650
878145
550
878174
500
878145

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.