Raphael Diaz akvarell

199196

DIAZ, Raphael (1936): Gamla stan, Palma, signerad Diaz, akvarell, 43x33 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Raphael Diaz akvarell

Budhistorik (4 bud)

878703
450
872121
870345
869063

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.