Skrivbord med stol 1900-tal

199187

SKRIVBORD med STOL, 1900-talets början, gråmålat, bordets höjd 104, 90x59 cm

Nyckel samt draghandtag saknas, skivan med slitage

Rum 1

Skrivbord med stol 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
878543
1 400
876438
1 300
876438
877836
876438

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.